Karrier

TERÜLETI KÉPVISELŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Az ideális pályázó:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalatokkal rendelkezik.
  • Faiparban épített fel széleskörű kapcsolatrendszert,
  • Szeret szóban és írásban kommunikálni, partnerkapcsolatokat építeni, és azokat kezelni.
  • Nem áll távol tőle az irodai környezetben végzett munka
  • Szereti a változatos, kihívásokkal teli feladatokat.
  • Csapatjátékos személyiség.
  • Jó adminisztrációs képességekkel rendelkezik.
  • Könnyen elboldogul a számítógépek világában (world, excel, ügyviteli rendszer kezelése).
  • Precizitás, gondosság, átgondolt munkavégzés jellemzi.
  • Keresi a kihívásokat, érez magában motivációt a folyamatos tanulásra.
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik, és szeret hosszú távon vezetni.

Előnyt jelent:

  • Faipari végzettséggel és szakmai jártassággal rendelkezik. (minimum érettségi vagy technikumi végzettség

Amit nyújtani tudunk:

  • A feladatokhoz igazított alapbér+ forgalom után járó jutalék.
  • Céges gépjármű, a munkavégzéshez szükséges informatikai eszközök
  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő munkáltató.
  • Rendezett munkakörülmények.
  • Fiatalos, dinamikus csapat.
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetésigény megjelölése mellett az iroda@butorvonal.hu e-mail címen lehet.